MAGIJA
Magic woman forum® 
ARHIVA www.magic-woman.biz MAGIC WOMAN site & forum / ARHIVA /

MAGIJA

korni
Gost foruma
#1 | Poslato: 15 Dec 2008 00:06
molim vas za pomoč kako mogu sa sebe skinuti magiju, ako mi moete da mi pomognete.
mila
Gost foruma
#2 | Poslato: 15 Dec 2008 01:53
moj mu se ne interesuje ya mene i kcer...svadja se sa obje...ne pomaye nam...interesuje ga samo sira porodica tj. braca i sestre. yivi u drugom mjestu i sve je gori...nalayila sam rayne vradybine. kcer ce na studije a ja sam ostala bey posla. sta da radim-hvala
MAGIC_WOMAN
Gost foruma
#3 | Poslato: 15 Dec 2008 22:31
mila
Pretpostavljam da vam je svejedno kako gledam jer vam je najvazniji moj odgovor pa evo krenula sam sa kratama. Na rec Mila sam promesala karte i postavila pitanje koje te interesuje i karte su se ovako poslagale. Ti se nadas nemogucem. Dobila si vec informacije o celoj situaciji od mladje osobe i tvoj muz je u sretnoj vezi sa zenom sa specificnom situacijom. Na samom vencanju su radjene magije i bilo je posledica koje je najvise osetio muskarac jer je imao nekih zvanicnih neugodnosti. Osoba koja ti cini zlo predstavlja ti se kao prijatelj. Tvoj osecaj ljubavi oboljeva i jenjava. Ostaje ti tuga nakon nekog zvanicnog dogadjaja. Ti si u gubitku jer nisi igrala po njihovim pravilima. Ali ima zivota i buducnosti za tebe. Moras svoju buducnost spasavati, a ne brak.
MAGIC_WOMAN
Gost foruma
#4 | Poslato: 15 Dec 2008 22:37
korni
Ima raznih nacina da se skine magija.
korni
Gost foruma
#5 | Poslato: 15 Dec 2008 23:23
a kako
mila
Gost foruma
#6 | Poslato: 16 Dec 2008 13:58
ima li nacina da nam se vrati? nismo vise tako mladi a nase dijete je jedino i meni i njemu. i jos nesto: VOLIM SAMO NJEGA CIJELI SVOJ ZIVOT. HVALA!
MAGIC_WOMAN
Gost foruma
#7 | Poslato: 16 Dec 2008 20:09
korni
Preporucila bih vam ritual za spajanje partnera. Taj ritual ima dejstvo i moc samo na osnovu vase tri radnje. Zato mi morate odgovoriti na neka pitanja. Kao prvo pitanje koliko bi novca zrtvovali da vam propadne za ovaj ritual. Drugo kako bi mene i sa cime nagradili da vam ovaj ritual napravim. I trece koliko ste spremni da poslusate moje instrukcije kada vam taj ritual napravim. Odgovor mi posaljite na jedan od mojih emailova.
MAGIC_WOMAN
Gost foruma
#8 | Poslato: 16 Dec 2008 20:10
mila
Preporucila bih vam ritual za spajanje partnera. Taj ritual ima dejstvo i moc samo na osnovu vase tri radnje. Zato mi morate odgovoriti na neka pitanja. Kao prvo pitanje koliko bi novca zrtvovali da vam propadne za ovaj ritual. Drugo kako bi mene i sa cime nagradili da vam ovaj ritual napravim. I trece koliko ste spremni da poslusate moje instrukcije kada vam taj ritual napravim. Odgovor mi posaljite na jedan od mojih emailova.
Vanja888
Gost foruma
#9 | Poslato: 10 Apr 2009 19:49
Da li mi ova osoba moze nauditi ima li ona magiju u sebi posto je zlobna na svakog.rodjena je u znaku bika 8 maja 64.a ja sam rodjena 4 jula 83
MAGIC_WOMAN
Gost foruma
#10 | Poslato: 11 Apr 2009 10:02
Vanja888
Ovo je datum divne osobe i pogresnu osobu napadate, sram vas bilo. A vi imate negativnu energiju u sebi.
mia
Član
#11 | Poslato: 1 Maj 2009 12:22
intaresuje me kada ce doci do poboljsanja finansija u mom domu,a posto to zavisi od tate rodj.je 25.4.53. u krasincu opstina glamoc...hvala puno
MAGIC_WOMAN
Gost foruma
#12 | Poslato: 3 Maj 2009 14:09
mia
Bikovi i financijski problemi!
Svi Bikovi koji nisu bili spremni prilagoditi se postojecoj situaci, u proteklom vremenu i koji nisu prihvatali neizvjesnot i promjene imali su financijskih problema. Proljetni i letnji period pod uticajem Merkura ozivet ce zaboravljene probleme i samo ako se budu resavali zaostaci te zaboravljeni i odgodjeni problemi financijska situacija ce se u jesenjem periodu poboljsati.
biba
Gost foruma
#13 | Poslato: 6 Jul 2009 16:13
Rodjena sam 1 maja 1944.Da li sam pod crnom magijom?
MAGIC_WOMAN
Gost foruma
#14 | Poslato: 6 Jul 2009 16:27
biba
Ovo je malo podataka da bi se nesto konkretno moglo reci. U Klubu postoji nacin i mogucnost da se sami osvedocite da li jeste ili niste pod magijom.